SLIDER

Zútulňuji byt s obchodem Bonami

Byla mi nabídnuta jednorázová spolupráce s Bonami ~ nábytek a bytové doplňky. A jelikož se o bydlení momentálně zajímám více než jindy, tak jsem ji mile ráda přijala. Nehledě na to, tak jsem si projížděla i jejich stránky předtím, než mi vůbec nějaká nabídka přišla. Z věcí jsem nadšená a v celém článku vám je představím. 


Jelikož jsem milovník vánoční atmosféry, tak jsem si pořídila mikroplyšovou deku s tématem zimy. Vytáhnu ji tedy těsně před adventem, ať se máme do čeho zachumlat při ujídání cukroví a sledování pohádek. A když už jsme u těch Vánoc, tak nesměla chybět dekorace. Santa na saních i se sobíkem. Ach.

Hnedle jsem věděla, že chci mít doma kytičku zavěšenou u stropu. A když jsem na e-shopu narazila na tento závěsný květináč, byla to láska na první pohled. Zdobí nám roh kuchyně a říkáme ji Vlásek. A popravdě jsem neviděla roztomilejší květináč. 

Poslední, ale naprosto nezbytnou věcí, je rohožka před dveře. Nechtěla jsem žádnou obyčejnou bez potisku, proto vyhrála tato. A nejenom, že hezky vypadá, ale rovnou návštěvníky vítá. 

Popravdě je to na mě celkem drahý e-shop, většina věcí se dá sehnat levněji. Ovšem jsem za tuto nabídku vděčná, takže mockrát děkuji. Teď nám tyto krásné produkty zdobí nový byt a dělají jej útulnějším. 

14 komentářů

 1. Zútulnění domácího prostředí je prostě skvělé :). Deka a závěsný květináč mě zaujali nejvíce :).

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné produkty jsi vybrala. Nejvíc se mi líbí ten závěsný květináč a ta kytička v něm 🤗😊. Z Bonami se mi líbí pár věcí, mají tam opravdu hezké kousky, ale na můj vkus opravdu drahé 😕, ale jak píšeš, jinde se to dá sehnat mnohem levněji 🤗.

  OdpovědětVymazat
 3. Fajn spolupráce, tu bych brala taky. A vybrala sis pěkné kousky. Nejvíc se mi líbí ta deka

  OdpovědětVymazat
 4. Tá rohožka je rozkošná :) Veľmi sa mi páči taký jednoduchý ale milý dizajn

  ⋒ Ako prežiť vysokú školu? — bars atelier - ⋒ Instagram

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné produkty! Miluji takové deky <3 :) Závěsný květináč vypadá moc hezky

  OdpovědětVymazat
 6. Vybrala sis krásné věci, ta deka se na podzim i zimu perfektně hodí a má krásný vzor. :) I rohožka vypadá hezky, volila bych nějakou podobnou. :)

  OdpovědětVymazat
 7. To je krásná spolupráce! Ten Santa na saních je boží, ten by se mi také líbil, deka také úžasná, i ta rohožka je skvělá, sama zvažuji, zda koupit nějakou novou, moc se mi líbí ty vánoční, ale co s ní pak po Vánocích :D

  OdpovědětVymazat
 8. Veľmi krásne veci si si vybrala. Tá kvietinka sa mi hrozne páči. Ja chcem niečo podobné do kúpelky.

  Andulka z blogu >> DISCOVERINGGLAM

  OdpovědětVymazat
 9. Moc oceňuju upřímně hodnocení e-shopu, málokdy se člověk přečte, že ty produkty prostě a jednoduše jsou drahé...rohožka je moc pěkná, jednoduchá, stejně jako kytička, ta se mi moc líbí :D

  OdpovědětVymazat
 10. Jééé tak to je moc krásný! :) Deka na gauči prostě nesmí chybět a rohožka je moc pěkná! :)

  OdpovědětVymazat
 11. Vybrala sis moc krásné věci! Kdybych si měla vybrat jen jednu věc, tak si teda nevyberu. Květináč, deka i rohožka jsou peckovní. My (snad) zanedlouho pojedeme do Ikei, tak se už těším :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 12. Miluji nakupování dekorací a zutulňování domova ♥️ nejvíce se mi líbí ten závěsný květináč a naprosto dokonalá a minimalistická rohožka. Vybrala si moc pěkné věci, bonami je skvělý obchod.

  OdpovědětVymazat
 13. Ta horožka je super :) Já teď dělám útulnější byt přítelovi :)
  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji vám za vaši přízeň. Těším se na vás u příštího článku. ♥

© janine • Theme by Maira G.