Ohlédnutí za dubnem | 24

Duben je měsíc, který mi změnil život. Pořád si říkám, že všechno se děje z nějaké důvodu a ty správné věci přicházejí nečekaně. Byl to časově hektický měsíc, plný práce, narozeninových oslav a věnování se novému projektu. Respektive nové životní cestě. 

V dubnu jsme oslavili čtvery narozeniny, zašli si s přítelem do wellnessu a já jsem se zúčastnila kurzu masáže obličeje a v práci ještě kurzu první pomoci. Nevím, zda jsem to v minulém článku zmiňovala, ale také jsem se poohlížela po pronájmu místnosti na masáže. Bohužel to nešlo dobře. Ovšem jednoho dne se objevila místnost ve vedlejším městě. Chvíli mi trvalo, než jsem na to zareagovala, protože jsem si musela urovnat pro a proti (až jsem se divila, že to za tu dobu nikdo nevzal). Přišlo to jako blesk z čistého nebe a já si zase uvědomila, že mám fakt štěstí. Takže ano, mám pronajatou místnost na masáže! Hip hip hurá! 

Mám smíšené pocity. Mám ohromnou radost, ale zároveň i strach. Bude se mi dařit, budu mít klienty, budu dobrá? Nebudu vám lhát, ale dala jsem do toho hromadu peněz. Ovšem bez risku by asi nebyl zisk. Cítím, že je to správný. Dávám do toho svou duši a chci z toho udělat útulnou a příjemnou místnost, kam se lidé budou rádi vracet. 

Mimo to jsem ještě byla v Osvětimi, o čemž už jsem článek psala. Jak říkám, duben byl spíše měsíc, ve kterém jsem všechen svůj čas věnovala práci a pronájmu. 

Měsíc plný událostí, objednávek, návštěv Ikei a nového kroku v mém životě. Kdyby mi někdo v minulosti řekl, že si otevřu masérské studio, neuvěřím. Život je opravdu nepředvídatelný. 

Jaký byl vás měsíc duben?

8 Komentáře

 1. ta místnost je krásná :) sleduji tvoji cestu i na instagramu a přeji, ať se ti daří :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jak píše karamelka, poctivě tě sleduji na instagramu, takže mi to neuniklo :) Přeji ti moc spokojených zákazníků! Odvážnému štěstí přeje :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
 3. Přeji ti spoustu spokojených zákazníků. Ať se ti daří. ❤

  OdpovědětVymazat
 4. Tak hodně štěstí na nové cestě.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je boží! Přeji hodně úspěchů :).

  OdpovědětVymazat
 6. Prajem ti veľa šťastia. Keby som bola z Česka, rada k tebe zájdem :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ty jsi teda akční, tolik ji toho zase stihla :) Moc ti držím palce! Když cítíš, že je to správné, tak to tak je. Určitě to půjde a bude se ti dařit, přeju ti to :)

  OdpovědětVymazat
 8. Přeji hodně moc štěstí a spokojených klientů, věřím, že je to krok správným směrem, zdravím 😀👍

  OdpovědětVymazat

Contact Form (Do not remove it)

back to top