Penzion Solid Spa ~ pokoj s privátním wellness

Po několikadenním cestování jsem, především kvůli přítelovi, vymyslela poslední noc strávenou ve wellness, nejlépe v privátním. Úplně náhodou jsem jedno takové místo našla. A místo pár hodin to byla rovnou celá noc v romantickém pokoji s vířivou vanou a saunou.


Místo se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Jedná se o penzion Solid Spa. Celou nabídku jsem si neprohlížela, zaujal mě pouze zmíněný wellness pokoj. Naprosto krásný! Dali si záležet do posledního detailu. 

Měli jsme romantický balíček, všude byly pohozené okvětní lístky, šampaňské i mísa ovoce. Dekorace, které místnost udělaly útulnější

Místo kouzelné. Okolí klidné, soukromé uzavřené parkoviště, personál velice milý, snídaně chutná. Co víc si člověk může přát. Bylo to příjemné zakončení naší dovolené. Relaxovali jsme půlku dne, od příjezdu až po večerní klid. Rozhodně doporučujeme všemi deseti.

Toto speciální ubytování jsem našla na Slevomatu, vyšlo nás na 5 000,-Kč/ jedna noc včetně snídaně. Což mi přijde jako krásná cena, obvykle tuto cenu dáváme za privátní wellness na tři hodiny. 

Líbila se mi i koupelna (pro mě totiž celkem důležitá část každého ubytování). A sauna, která na první pohled nebyla vidět, protože je šikovně schovaná za rohem. Opravdu jsme byli nadšení. Přímo v sedmém nebi.  

Líbí se vám takové ubytování?

18 Komentáře

 1. Líbí se mi koupelna, po sauně ani vířivce na pokoji nijak extra netoužím (a manžel už vůbec ne), ale ocením, pokud má hotel bazén.
  Je fajn, že jste si to užili.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, to máš pravdu s tou privátní saunou. Vypadá to velmi pěkně a Tvůj popis zní, že jste byli spokojeni. ☺☺
  Měj pohodový den.
  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovědětVymazat
 3. To je krásné a jak píšeš, cena je taky přívětivá v porovnání s pražskými soukromými whirpooly. Moc se mi líbí představa nemuset se po vířivce nikam přesouvat a zůstat příjemně hýčkaná rovnou přes noc.

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to nádherně! Na Slevomatu jsem již kolikrtá našla skryté poklady, kdy za tu cenu dostaneš maximum a ještě víc a ještě omrkneš nové místo, které jsem často měla takřka "pod nosem" :)

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, tak to je úplná romantika! Krása <3

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Jani, místo moc hezké jen já bych 5 tisíc za noc asi nebyla ochotná dát. My naposledy dávaly za welness na 90 minut asi 1300 Kč a předtím v Krumlově i s ubytováním a opět 90 minut privátní welness snad 3,5 a to bylo i se snídaní až do postele. Ostatně tam si dovolím ti dát i doporučení je to penzion Ametyst a to první byl Wellness hotel Jezerka nedaleko od nás na Seči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukala jsem na pension a je moc krásný. My se teď ale do Krumlova jen tak nepodíváme, byli jsme tam už několikrát. Ale jinak moc krásný. Ovšem tady jsme měli privátní wellness 7 hodin, což je taky super. :-)

   Vymazat
 7. Jani, ráda jsem se podívala, osobní zkušenost se při hledání ubytování vždycky hodí. Privátní vířivku využíváme moc rádi, ale v pokoji bych ji asi nechtěla - vadila by mi ta vlhkost.
  Přeji hezké letní dny, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na pokoji je i klimatizace, takže vlhkost jsme vůbec nepocítili :-)

   Vymazat
 8. Jeziiiiš, tak to je nádherný! Tam by se mi moooc líbilo. :) A ta vana hned u postele... to je sen :D :)

  OdpovědětVymazat
 9. Romantinka sama o sobě! :) Vypadá to tam překrásně, určitě jste si pobyt užili na maximum. :)

  OdpovědětVymazat
 10. Mně by asi vadilo, když by to bylo takhle hned u postele. Raději bych, kdyby to bylo oddělené v jiné místnosti :)

  OdpovědětVymazat
 11. Vyzerá to romanticky a filmovo! Ale asi by som sa necítila príjemne, keby bola vaňa v izbe. Chápem, že teraz je to aj na netflixe moderné, ale aj tak...

  OdpovědětVymazat

Contact Form (Do not remove it)

back to top