Valentýn, svátek zamilovaných

Já mám tyto dny oslavující lásku ráda. Vím, že není potřeba lásku slavit těmito komerčními svátky, ale mně se to líbí. A jelikož se Valentýn kvapem blíží, rozhodla jsem se vás inspirovat originálními tipy na dárky.

,,Láska žije navždy."

První tip na dárek je ze stránky OnGlazz.cz. Jedná se o skleněnou fotku. Zkrátka a jednoduše. Vyberete si tvar fotky (srdíčko, kolečko, čtvereček a tak dále), můžete přidat text, datum i ozdoby. Rozhodně se pro inspiraci podívejte na jejich stránky. Já si to zamilovala. Finální výsledek, když jsem to držela v ruce, byl neskutečný. Je to opravdu nádherný a už se těším, až si to doma vystavíme.


Druhým tipem je klíčenka s gravírováním (vlastní fotkou) ze stránky Ryjeme.cz. Opět musím podotknout, že když jsem to držela v ruce, málem mi vypadly oči z důlků. Je to nádherné. Bála jsem se, že to nebude vidět nebo že to nebude podle mých představ, ale opak je pravdou. Je to natolik úžasné, že ještě nechám přidělat. Z druhé strany je datum výročí. 

Třetím tipem jsou skleničky s vlastním vzhledem, který si nastavíte. Jedná se o stránky Sklodar.cz. Nechala jsem vyrobit dvě skleničky na pití s obrázkem holubic a s našimi jmény, přítelovi Jakub a mně Jana. Jsou opravdu krásné. A hlavně budeme mít každý svou vlastní skleničku, to je roztomilé.

Jenom chci upozornit, že nic z toho není spolupráce. 

A co vy a Valentýn? Co jste své drahé polovičce pořídili? Inspirace není nikdy dost. 

20 Komentáře

 1. Vítejte u příchodu Valentýna. Doufejme, že událost, kterou jste naplánovali na Valentýna, bude plná radosti.
  My v Indonésii to také často slavíme na malých večírcích.

  Zdravím vás z Indonésie.

  OdpovědětVymazat
 2. my moc Valentýn neslavíme :) většinou dostanu kytičku a něco upeču na oslazení života :) ale tipy jsou to skvělé, líbí se mi ta fotka :) schovávám si to k výročí :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já sice přítele nemám a není tedy s kým slavit, ale tipy na dárečky jsou to krásné! Hlavně ta klíčenka je boží nápad! :))

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem momentálně bez přítele, ale hezký článek s tipy :) Nejvíc se mi líbí asi ta sklenička. Fotodárky apod. jsou celkově krásné dárky. Babičce rodiče k Vánocůcm udělali fotoknihu a babička je nadšená :) Je toho hodně, co člověk s fotkami může vymyslet...

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělé tipy, tento rok už je asi sice nevyužiji, ale třeba ten příští, nebo se vlastně rychle blíží přítelovo narozeniny :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 6. Moc děkuji za tipy! Podívám se a jelikož se blíží Valentýn, přítelův svátek i narozeniny, tak asi nějaký využiji :D :) díky moc!
  Leník

  OdpovědětVymazat
 7. Teda, vypadá to moc zajímavě. My to moc neslavíme. Dáváme si jen drobnost pro radost. Koupila jsem příteli jeho oblíbené bonbony s arašídy :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mně Valentýn vůbec nevadí. Je mi fuk, že něco není český svátek. Vánoce jsou taky křesťanské svátky a nikdo to neřeší. Takže ať si lidé dělají radost kdykoliv to jde! Tak to má být 😍.

  MAYBELLINE LIFTER GLOSS 💄 RECENZE 🌟 | KOSMETIKA | Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat
 9. Fotorámeček i klíčenka se mi moc líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Super nápady na dárky. My si dáme vždycky čokoládu nebo tak.. Poslední dobou stavíme ale úplně všechno, protože jsme rádi, ze spolu vůbec můžeme byt.. :) A taky mám darecky snad pro každého člena rodiny :D ať mají radost :)

  OdpovědětVymazat
 11. Já musím říct, že nejsem zastánce nějakého svátku, ale využiji každou příležitost udělat si den nebo nějaké období v roce nějak speciálnější!
  Vybrala jsi krásné dárky, no já už pro přítele letos něco mám a tuším, že radost bude velká :)

  OdpovědětVymazat
 12. Ten první tip na dárek - skleněná fotka, mě dost zaujal 😍 - parádní nápad! I my Valentýn moc neprožíváme, já většinou upeču/uvařím něco dobrého a přítel na tyhle svátky taky není 😅, ale nezklame, vždy donese nějakou pěknou 💐.

  OdpovědětVymazat
 13. Taky mám tyto svátky ráda. Jen je úplně nemám s kým slavit. :D
  Mně se moc líbí ty skleničky!! :)

  OdpovědětVymazat
 14. Mám na Valentýn úplně stejný názor. Upřímně, jsem ráda za každou příležitost něco slavit, proč si neudělat dny výjimečnější. :) Také mě nejvíc zaujaly ty skleničky, nikdy jsem nic podobného neviděla!

  OdpovědětVymazat
 15. My ho slavíme tak nějak decentně, kytka nebo čokoška :)

  OdpovědětVymazat
 16. Valentýna slavíme, ale stylem "uděláme si pěkný den a dobrý jídlo" :D Všechny dárečky jsem viděla na pinterestu ale nevěděla jsem, kde je sehnat. Super článek, díky za to:)

  OdpovědětVymazat
 17. my Valentín moc neoslavujeme možno si urobíme booking niekde v dobrej reštaurácií a možno mi priteľ prinesie kvety ale ak ani jedno z toho nevyjde pravdupovediac vobec sa nenahnevám, urobíme si doma pohodičku a pustíme si zámenu manželiek haha :)

  OdpovědětVymazat
 18. My Valentýn slavíme jen stylem zajdeme si na kafčo nebo něco dobrého, a nebo si jen uděláme hezký pohodový den. �� oba to bereme jako strašně komerční svátek..takže to nehrotíme. Spíše si vždy více oslavíme naše výročí ��

  OdpovědětVymazat
 19. Týjo, to jsou moc krásné dárky! Hlavně personalisované a takové jsou rozhodně nejlepší :) My to moc neřešíme, sem tam jeden dá druhému dárek, ale většinou jsme spolu chodili na večeři. No letos si asi něco objednáme domů :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat

Contact Form (Do not remove it)

back to top