Toulky přírodou | 2

Přináším další článek s fotkami a inspirací, kam vyrazit na výlet. Krásné prostředí, krásné vyhlídky, krásné okolí. Příroda je dar, tak proč si ji nevychutnat. 

„Mnozí lidé jsou tak uvězněni ve své mysli, že pro ně krása přírody vůbec neexistuje.“

orange flowers

Květen byl takový slabší, jelikož nebylo tolik volného času, ale vynahradíme si to v červnu, kdy nás s přítelem čeká dovolená, tak se můžete těšit na článek, který se bude týkat Jižních Čech. Na 1. Máj jsme s přítelem vyrazili na vyhlídku Čertova skála. Šli jsme do pěkného kopce a to nebudu mluvit o cestě zpět. Přesto jsme na skále byli sami. Počasí nám hrálo do karet a my si užívali té krásné chvilky a výhledu na Berounku. 


Mnozí z vás jistě poznají, o kterou vyhlídku se jedná, ale pro ty, kteří neví - Vyhlídka Máj. Musím říct, že jsme vyrazili zavčasu, protože tam nikdo nebyl a my tím pádem měli dostatek prostoru pro kochání se. Pokud někdy zavítáte na toto místo, tak doporučuji jít po levé straně víc dolů. 


Další vyhlídkou je Havlova skála, která si mě teda taky získala a je podobná vyhlídce Máj (nevešla se mi na obraz celá). Vyrazili jsme opět brzy a nebylo to naškodu. Měli jsme klid a chvilku jsme se kochali, než začalo pršet. Je to romantické místo s nádherným výhledem v okrese Rokycany městys Liblín. 


Vyhlídka Svatý Jan pod Skalou. Při tomto výšlapu jsem málem umřela, to nevím, co budu předvádět na Sněžce (smích). Musím přiznat, že toto místo mě lehce zklamalo. Výhled se mi nelíbil. Místo je známé díky historii, kterou si raději přečtěte na internetu, protože vám řekne více než já. :-) 

Navštívili jste některé z těchto míst? :-)

8 Komentáře

 1. Byla jsem na vyhlídce Svatý Jan pod Skalou a souhlasím, že výhled je nic moc, ale ten výšlap stojí za to ;) Užijte si dovolenou v Jižních Čechách :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. To vypadá krásně, na žádné z těch vyhlídek jsem zatím nebyla, ale některé znám z instagramu.
  Sleduji vaší dovolenou na ig a těším se na článek!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkné fotky :) těším se na článek z jižních Čech, jelikož tu bydlím :)
  Ani jedno místo jsem bohužel nenavštívila, ale chtěla bych to napravit.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krásné fotky, já jsem na žádném z míst nebyla, ale moc mě láká Čertova skála :)
  Michaela Blog || Instagram

  OdpovědětVymazat
 5. Na Čertovu skálu bych se také ráda podívala, podle fotek je to tam nádherné! Snad se mi to v létě podaří. :))

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné fotky a místa, taky mám ráda vyhlídky a te´d ych moc ráda navštívila Svatý Jan pod skalou :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tady u nás na jihu je prostě krásně. To se fotí samo.

  OdpovědětVymazat
 8. Já doporučuji vyhlídku Solenická podkova, která se mi líbila 10x více než Máj :) A díky za tipy, čertovu a havlovu skálu si píšu na seznam :)

  OdpovědětVymazat

Contact Form (Do not remove it)

back to top