Slunce, hvězda jasná

Občas je to těžký. Občas se cítím nejistá, nesvá, nervózní, unavená, prázdná... jsem prostě člověk. Občas potřebuji nabít, ukázat směr, popostrčit, abych opět našla to, co mě činí šťastnou. A občas v životě hledáme, bádáme, ztrácíme, poznáváme a získáváme. Život nám přiděluje rozmanité momenty. A má naděje na lepší den, zítřek i život je slunce

shallow focus photography of grains with sun

Zář, která prozáří celý svět, celou duši, celý den. Hvězda, která doprovází mé já, mou duši, mé pocity, mou náladu a má vliv i na má rozhodnutí. Je to prostě zázrak, který rozzářil můj život a dodává mi energii. A nejlepší na tom je, že je tu pořád, i když se občas schovává. Někomu to může znít hloupě, ale je dobré vědět, co nám pomáhá, ne? 
A kdo je trochu víc všímavější, mohl si všimnout, že můj blog má ikonu sluníčka. Zkrátka ho ,,propaguji", kde se dá. Slunce na mě působí uklidňujícím způsobem, proto ráda vysedávám na místech, která jsou ozářena slunečními paprsky - vysávají z mého vnitra nedobré záležitosti. 

Slunce je dalším důvodem, proč jsem šťastná. Naučila jsem se získávat prosperitu z přírody. Někdo získává terapii sdílením s lidmi, ovšem já volím variantu sdílení s přírodou. Občas potřebuji, aby mi bylo nasloucháno, ale nechci, aby mi bylo (z)odpovězeno. Občas potřebují říct své myšlenky nahlas do světa. Pomáhá mi to. 

Děkuji, Slunce, že tak krásně a jasně záříš. :-)

A také děkuji svému přítelovi, který je mým ojedinělým zázrakem. 

6 Komentáře

 1. Krásně napsané! Slunce je opravdu úžasné jen tím, že stále existuje.

  OdpovědětVymazat
 2. Se sluníčkem je den vždycky optimističtější. Měli bychom mu za to děkovat. Bez něj by bylo všechno šedé a pesimistické. Také mám moc ráda Slunce a ráda jej i fotím :) - při západu

  OdpovědětVymazat
 3. slnko nám dokáže priniesť lepšiu náladu, teplo a úsmev.
  Vietor z nás odfúkne ťažkosti.
  Dážď z nás zmyje stres.
  Veja z Chill Minute
  https://chillminute.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Dneska je zamračeno, ale ono tam to slunce někde je. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, ano:) Dědeček Slunce umí zázraky:)
  ...jooo a fajn nové místečko:)

  zdraví
  supice
  www.supice.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 6. K prvnímu odstavci…myslím, že to tak má občas každý :). Příroda je i pro mě důležitá.

  OdpovědětVymazat

Contact Form (Do not remove it)

back to top